+35 lat polowań w Afryce

Polowania w Afryce Południowej

A proud member of the International Professional Hunters Association

English   Deutsch   Français   Español   Português   Italiano   Nederlands   Pусский   Svenska

                      O nas                     

 
Poluj z nami na Facebooku Podążaj za nami na Instagram Znajdź nas na Google Maps
 
 
 
 

Jarandi Safaris prowadzi działalność myśliwską, głównie w regionie wschodniego przylądka RPA. Z naszego rancza myśliwskiego o powierzchni 24.000 hektar działamy w ciągu 1,5 godziny jadąc z Port Elizabeth. Ranczo znajduje się w dzielnicy Sarah Baartman, tuż obok N2 do Makhanda i jest w samym sercu najbardziej satysfakcjonującego obszaru łowieckiego Wschodniego Przylądka. Nasz teren łowiecki o powierzchni 24.000 hektar nie posiada wewnętrznego ogrodzenia i nie prowadzi się na nim selektywnej hodowli genów do produkcji egzotycznych zwierząt i kolorów. Chociaż nasz luksusowy domek jest wykorzystywany jako baza, Jarandi Safaris rozszerza swoją działalność łowiecką na wiele innych prywatnych i krajowych koncesji łowieckich w tym regionie. Koncesje, na które polujemy przekraczają łącznie 100.000 hektar dziewiczych terenów łowieckich.

Zespół

Andreas, wykwalifikowany, profesjonalny myśliwy, ma ponad 35 lat doświadczenia w polowaniach, od otwartych równin Kalahari na północy, po obszar najwyższej różnorodności gatunkowej, Przylądek Wschodni w Afryce Południowej. Jest również akredytowanym przewodnikiem turystycznym dla Wschodniego, Północnego, Zachodniego Przylądka i KwaZulu-Natal.       Linda jest koordynatorem loży i szefem kuchni Jarandi Safaris. Pracuje w branży hotelarskiej od momentu ukończenia szkoły. Urodziła się w Karoo i jest rolniczką z okolicy. Zajmie się wszystkimi twoimi potrzebami i dopilnuje, żebyś nigdy nie był głodny.
             
Leon ma ponad 30-letnie doświadczenie w polowaniach na całym wschodnim przylądku. Urodził się i dorastał w środowisku rolniczym, zna się na polowaniu na zwierzynę łowną. Znany z przyjemnej osobowości, polujący klienci z całego świata wracają wielokrotnie.       Jason urodził się i wychował na farmie, jest wykwalifikowanym tropicielem i skinnerem. Pracuje jako tracker od 2006 roku, a jego wiedza na temat veld, torów i okolicy jest cenna dla klientów.
             
         

Lisa jest rolniczką z okolicy i urodziła się i wychowała w Karoo. Jest częścią zespołu zajmującego się domem. Pomaga w codziennych zadaniach związanych z gotowaniem, sprzątaniem i praniem.

             

 

         

 

             

 

  South African Hunters & Game Conservation Association  

 

S.A.H.G.C.A. Tourism & Hospitality

 

Copyright © 2000 - 2023 Jarandi.com. All rights reserved.