Polowania w Afryce Południowej

Polowania w Afryce Południowej - Port Elizabeth
 

Obszar wolny od malarii

Polowania w Afryce Południowej

Coming soon
Coming soon

Chasse Afrique du Sud

English   Deutsch  Français   Español   Português   Italiano   Nederlands   Pусский   Svenska

Fallow Deer  Kudu  Sable  Hippo  Buffalo  Giraffe  Elephant          Farma          Éléphant  Girafe  Buffle  Hippopotame  Hippotrague  Koudou  Cerf

 
O nas  

Polowania na Safari w Republice Południowej Afryki odbywają się w większym obszarze Dystryktu Sarah Baartman. Dodatkowe prywatne koncesje myśliwskie znajdują się w najlepszych obszarach łowieckich na Przylądku Wschodnim, oferując myśliwemu mnóstwo okazów trofeów do polowania w środowisku wolnym od malarii. Nasz sezon łowiecki odbywa się przez cały rok. Jarandi Safaris znajduje się w pobliżu Grahamstown, w samym sercu Przylądka Wschodniego, 150 km od metropolii Port Elizabeth.Zakwaterowanie

Ten bogaty obszar łowiecki o powierzchni 24.000 hektar i koncesjach ponad 100.000 ha oferuje szeroką gamę trofeów łowieckich i jest łatwo dostępny drogą.
Na koniec dnia zakwaterowanie ostro kontrastuje z dreszczykiem emocji, jaki towarzyszy całodziennym polowaniom.

Zakończ dzień przy drinku w barze lub opowiedz o przygodach przed trzaskającym ogniem.

ZakwaterowanieOgraniczamy ilość myśliwych i obserwujemy maksymalnie do sześciu osób na każde polowanie. Mile widziane są osoby nie będące myśliwymi i dzieci.

Oferujemy fotograficzne safari z wykwalifikowanym przewodnikiem turystycznym do pobliskich parków narodowych, rezerwatów przyrody, miast, czarterów rybackich i obserwacji wielorybów, a także wycieczki lądowe po słynnym Szlaku Ogrodowym z i do Kapsztadu.

 

Zakwaterowanie  
Ceny  
Informacja  
Działalność  
Galeria  
Wideo  
Coming soon  
Kontakt  
   

Poluj z nami na Facebooku Podążaj za nami na Instagram Znajdź nas na Google Maps Nasze filmy na YouTube

 

 
  South African Hunters & Game Conservation Association Tourism, Hospitality & Sport - Education & Training Authority      
  S.A.H.G.C.A. Tourism & Hospitality    
 
This web site, its design and content are Copyright © 2000 - 2024 Jarandi.com. All rights reserved.

 

International Professional Hunters' Association (IPHA) jest jedną z najstarszych organizacji tego typu na świecie.

Założona na podstawie spotkania we Francji w 1967 roku i kolejnego spotkania w Monte Carlo w 1968 roku, została oficjalnie założona w 1969 roku.

Misją International Professional Hunters' Association i jego członków na całym świecie jest doradzanie, edukacja i ułatwianie publicznego korzystania ze świata przyrody.

IPHA obejmuje rzetelne praktyki ochrony przyrody, zrównoważone wykorzystanie zasobów odnawialnych, dostęp do terenów publicznych oraz etyczne praktyki łowieckie.

IPHA zobowiązało się w swoim regulaminie do zapewnienia najwyższego poziomu profesjonalizmu i uczciwości z korzyścią dla myśliwych rekreacyjnych i entuzjastów outdooru na całym świecie.